Poglejte si, kaj je Luka Dončić odgovoril novinarju, ki ga je vprašal o rojstvu hčerke Gabriele!

Deli
Poglejte si, kaj je Luka Dončić odgovoril novinarju, ki ga je vprašal o rojstvu hčerke Gabriele! (foto: Profimedia/Twitter/AutarchNik/fotomontaža)
Profimedia/Twitter/AutarchNik/fotomontaža

Če tole ni zares nekaj najlepšega, kar bi Luka Dončić sploh lahko povedal!

Slovenski košarkarski zvezdnik Luka Dončić ob vrnitvi na parket severnoameriške lige NBA ni mogel preprečiti domačega poraza proti Oklahoma City Thunder s 120:126. Na parket se je pojavil prvič po rojstvu hčerke Gabriele in pri tem je bil videti tudi vidno utrujen.

Ko so ga po koncu tekme novinarji spraševali o tekmi, so vprašanja seveda nanesla tudi na njegovo hčerko Gabrielo, ki se mu je rodila v teh dneh in Luka ni skrival vzhičenosti. "Najprej bi lahko rekel, da je bilo rojstvo hčerke najlepši dan v mojem življenju. dobil sem otroka, tudi tokratna tekma je bila pravi vrtiljak. Sinoči je bila najboljša noč v zadnjih treh dneh, spal sem kakšnih 4, 5 ur. To je glede na prejšnji dve noči res veliko. Trenerju sem v prvih 2, 3 minutah tekme rekel, da sem izmučen, nisem verjel, da bom lahko igral 35 minut, toda nato sem se dobro počutil in mu rekel, naj me pusti igrati," je po temi povedal Luka.

Luka Dončić se je po rojstvu hčerke že prvič pojavil v javnosti in zaradi te poteze ga je gledal ves svet

Štiriindvajsetletni košarkar Dallas Mavericks in leto starejša manekenka sta sicer 7. julija na družbenih omrežjih sporočila, da sta se po dolgoletni zvezi zaročila, novico o nosečnosti pa nato skrbno skrivala.

Dončića naslednja tekma v ligi NBA čaka v noči s srede na četrtek, ko bo v Dallasu gostovala zasedba Utah Jazz. Na zahodu so Mavericks z izkupičkom 11 zmag in osem porazov trenutno šesti.

Bonus video: Pogovor s Petro Kerčmar.

Novo na Metroplay: Življenje pod in izven soja žarometov | Maja Bulc