Paul McCartney po zmagi: "Hvala, Anglija, za moje rojstnodnevno darilo!"

19. 6. 2018 | Vir: STA
Deli
Paul McCartney po zmagi: "Hvala, Anglija, za moje rojstnodnevno darilo!" (foto: profimedia)
profimedia

Napadalec angleške nogometne reprezentance Harry Kane je na svetovnem prvenstvu z golom v zadnji minuti tekme proti Tuniziji (2:1) poskrbel za veliko slavje angleških navijačev, med katerimi je očitno tudi član legendarne skupine The Beatles, Paul McCartney. Sir Paul, ki je v ponedeljek praznoval 76. rojstni dan, je bil "darila" zelo vesel.

Paul McCartney se je po zadnjem sodnikovem žvižgu na tekmi v Volgogradu prek Instagrama zahvalil reprezentanci treh levov. "Hvala, Anglija, za moje rojstnodnevno darilo," je zapisal glasbenik: "Zelo mi je bilo všeč!"

Zapis je pospremil fotografijo rojstnodnevne dekoracije, napisa Vse najboljše.

Thanks England for my birthday present!! Loved it!

A post shared by Paul McCartney (@paulmccartney) on Jun 18, 2018 at 2:01pm PDT

Angleška vrsta je proti Tuniziji v svojem uvodnem nastopu na mundialu v Rusiji prišla do pričakovane zmage, a se je zanjo morala zelo potruditi. Tunizija se je izkazala za neugodno ekipo, a je iznajdljivost in kakovost Harryja Kana, dosegel je oba zadetka za Anglijo, odločila v prid otoške ekipe; ta je po zadetku Kana v zadnji minuti tekme - tudi na veliko veselje Paula McCartneyja - slavila zmago z 2:1.

Novo na Metroplay: Alya o trenutkih, ki so jo izoblikovali, odraščanju in ljubezni do mnogih stvari v življenju