Tadej Bricelj in Miha Deželak: Radijska kolega ostajata optimista!

8. 5. 2017
Deli

Slovenski hokejisti so minuli vikend za las ušli zmagi s prvim tekmecem – Švico, v drugi tekmi pa so premoč morali priznati favorizirani Kanadi, ki je slavila s 7:2.

Slovenski hokejisti so prvo tekmo izgubili po kazenskih strelih. Švicarji so bili boljši s 5:4, vendar si risi zaslužijo čestitke za izjemno vrnitev po zaostanku s 4:0. Švicarji so prvo tretjino dobili s prednostjo štirih zadetkov, nakar se je do zadnje tretjine rezultat obrnil na 4:4 in ob tem je nasmejani radijec Tadej Bricelj zapisal na svojem facebook profilu: »Bravo Risi, kakšen povratek za veliko točko! Se je poznalo, da sem se po prvi tretjini malo »razjezil« in so se fantje zbudili ter pokazali karakter!«

Rise je spremljal tudi Tadejev radijski kolega Miha Deželak, ki je tekmo komentiral: »Sigurno je bila točka proti Švici zlata vredna, Kanadčani so pa vendarle za odtenek hitrejši in tehnično boljši, tako, da nimamo kaj. Sploh so bili super – Muršak, Urbas in golman Krošelj, ki roko na srce nima ravno optimalnega terena. Sedem golov se mogoče sliši veliko, vendar lahko bi jih bilo še več. Pozna se tudi, da ni Kopitarja. Mislim pa, da smo na pravi poti. Moramo zdržati, da ostanemo v eliti in tekma proti Norveški se nam ne sme izmuzniti. Jaz sem optimist. Dajmo Risi!«

Novo na Metroplay: Matej Zemljič o zakulisju snemanja, dojemanju igralstva in stvareh, ki mu pomenijo največ